Online anglický klub pro rodiče s dětmi (2 – 5 let)

Představte si kurz, kde budete vy i vaše děti spolužáci, vaše třída bude u vás doma a učit se budete hraním a tvořením.  A to celé bez dojíždění, logistických problémů a za dostupné peníze. Tak tady ho máte!

Věděli jste že mozek batolete je nastaven tak, že umí dekódovat jakýkoliv jazyk a že pro ovládnutí výslovnosti jazyka je nutné začít ho poslouchat v batolecím věku? A cítíte, že je třeba, abyste se vy sami začali učit trochu jinak než v klasických kurzech? Proto jsme pro vás připravili online klub, který jednak umožní vašemu dítěti naposlouchat angličtinu a vsáknout ji do sebe jako houba, a zároveň posune dopředu i vás.

Co se v klubu naučíte

Klubové úkoly jsou vybrány a poskládány tak, aby se co nejvíc podobaly věcem, které děti řeší ve svém rodném jazyce a aby se tudíž cizí jazyk mohli učit stejným způsobem jako jazyk mateřský. Vy v tomto nebudete figurovat jako učitel, ale jako spolužák a parťák a budete si s dětmi v cizím jazyce hrát.

V klubu najdete 24 zábavných aktivit, které se svými dětmi splníte – video, hru, písničku, pohádku, návod na tvoření atd. Na konci každého modulu je sekce opakování, kde si ještě jednou projdete hlavní věci.

Členství je na 2 měsíce a pracovat můžete každý den nebo obden 15 až 30 minut (podle rozsahu pozornosti dětí a podle nálady).

Navíc jsme pro vás, rodiče, ze slovíček použitých v aktivitách vytvořili výukové sety, abyste se mohli připravit a ze začátku dětem pomáhat, a později vám slovíčka poslouží, abyste s dětmi uměli držet krok. 😁

V prvním modulu si pohrajete s následujícími okruhy slovní zásoby:

 • Jak pozdravit.
 • Zvířata na statku
 • Jak dělají zvířátka
 • Slovesa pohybu
 • Barvy
 • Přídavná jména – rychle, pomalu atd.
 • Rodina
 • Počítání do 5

Dále se naučíte 8 písniček a pohybových aktivit, poslechnete si 4 pohádky, zahrajete si  5 her, vyrobíte si i několik hraček, se kterými si pak můžete dál angličtinu procvičovat a navíc máte u některých úkolů i omalovánky.

Většina úkolů obsahuje i extra aktivity pro předškoláky.

Jak v klubu pracovat

Jak s dětmi v klubu pracovat vám detailně popíše následující video, ale alfa a omega úspěchu je zábava a postupování od pasivního k aktivnímu.

Nedělejte z angličtiny povinnost a hlavně nenuťte děti k aktivnímu použití jazyka. Nechte je, ať si angličtinu vstřebají vlastním tempem. Nezapomeňte, že vy nejste učitel, ale spolužák a parťák v učení.

Jak klub funguje

 1. Spojí se s vámi lektor a vysvětlí vám,  jak přesně všechno funguje a kde najdete videa, které vám to připomenou, až to budete potřebovat.
 2. Pošleme vám předpis k platbě a jakmile platba dorazí, zaktivujeme váš účet v klubu.
 3. Zadáme vaši gmailovou adresu do systému a vám přijde pozvánka do klubu.
 4. V klubu je pro vás a vaše děti připraveno 24 výukových úkolů + 5 opakovacích. Součástí úkolů jsou i videa, která vám ukáží, jak s jednotlivými úkoly pracovat.
 5. Pracovat můžete každý den nebo obden a můžete se i vracet k předchozím úkolům.
 6. A jak dlouho máte na úkolu pracovat? To necháme na vás a pozornosti vašeho dítěte. Ideálně byste měli pracovat 15 minut denně.
 7. Pokaždé, když dokončíte úkol, tak ho označíte jako dokončený. My tak máme přehled o tom, jak pracujete a v případě delší odmlky vás trochu poňoukneme k další práci 😉 a vám se vyplaví do mozku motivační hormon dopamin, který vás namotivuje k další práci.
 8. Až doděláte 24 základních úkolů, můžete se vrhnout na úkoly v sekci opakování.

Až vše dokončíte (na každý modul platí členství na 2 měsíce), tak můžete přejít plynule do dalšího modulu.

Kolik to stojí

Momentálně si členství můžete zakoupit za zaváděcí cenu:

Členství v každém modulu je na 2 měsíce a stojí 1100 Kč.

Pokud si pořídíte 3 a více modulů, bude vás to stát 900 Kč/modul.

Jako bonus si vy, dospělí, můžete dokoupit za speciální klubovou cenu video lekce s českým lektorem nebo rodilým mluvčím za 290Kč/40 minut.

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete přes formulář na stránce Jazykové koučování – anglický klub.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter