Jazyková výzva: Angličtina na 7 dní

Věděli jste, že nejlepší motivace k učení je obklopit se skupinou lidí, která chce to stejné? Tak to pojďte zkusit a obujte se na 7 dní do angličtiny.

Co je to jazyková výzva?

Pro dospělé je občas těžké najít si na učení cizího jazyka čas a hlavně motivaci. Jazyková výzva vám s tím pomůže, protože nemusíte koumat, co se máte učit a kdy. Každý den dostanete jeden krátký úkol a musíte ho během 24 hodin splnit. Navíc budete obklopeni lidmi, kteří mají stejný cíl jako vy a to je z hlediska motivace velmi důležité.

Jak jazyková výzva probíhá?

  • Přidejte se do Facebookové skupiny Jazyková výzva: Angličtina na 7 dní.
  • Představte se ostatním v angličtině, i kdyby to měla být jedna jednoduchá věta – prostě někde začít musíte.
  • V neděli 18.4. v 19:00 proběhne živé vysílání, kde se dozvíte podrobnosti. Ale nebojte, když nestihnete živé vysílání, můžete se podívat na záznam.
  • Vyplňte si PDF My goal.
  • V pondělí 19.4. se můžete těšit na první úkol. Pokaždé, když ho splníte, dáte to skupině vědět. Můžete třeba pořídit screenshot nebo napsat pár vět, o čem čtení nebo poslech byl.
  • V neděli 25.4. se sejdeme při posledním úkolu na Zoomu, kde si budete v malých skupinkách plnit poslední, konverzační úkol.

A co z toho?

  1. Dostanete mega dávku motivace od nás lektorů i od ostatních účastníků výzvy.
  2. Naučíte se, jak se máte jazyky učit.
  3. Pokud splníte celou výzvu, máte možnost stát se členem jakéhokoliv koučovacího klubu, který momentálně připravujeme, za symbolickou cenu 200Kč a můžete pěkně plynule zapracovat na své angličtině ještě dalších 31 dní.

 

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter