Proč si udělat zkoušku FCE nebo CAE

7 důvodů proč si udělat mezinárodní jazykovou zkoušku z angličtiny

  1. Budete mít cíl a motivaci – učení vám pak půjde snadněji.
  2. Přípravou na FCE nebo CAE si procvičujete mozek, což se projeví nejen v angličtině. Podle některých výzkumů studenti, kteří se připravovali na mezinárodní jazykové zkoušky, byli následně úspěšnější při studiu na univerzitách a to hlavně kvůli lepším dovednostem při čtení a psaní textů.
  3. Odlišíte se od ostatních, kteří pouze tvrdí, že umí anglicky. Podle statistik pouze 18% lidí se rozhodne dělat zkoušku, kterou nejsou nuceni složit. Budete tak mít výhodu nad ostatními uchazeči o studium či zaměstnání.
  4. Zkoušky jsou tak chytře postavené, že vás donutí udělat pokrok ve všech aspektech jazyka. V dnešní době anglicky mluví téměř každý, ale většina není schopná vyjádřit anglicky jemné rozdíly nebo porozumět komplikovaným textům a konverzacím. Přesně k tomu vás tyto zkoušky dovedou, protože vás donutí ponořit se hlouběji a vyjadřovat se přímočaře a jednoznačně co nejméně slovy.
  5. Zkoušky jsou mezinárodně uznávané.
  6. Více než 6 000 unverzit a zaměstnavatelů v ČR i v zahraničí berou zkoušku FCE a CAE jako objektivní důkaz úrovně vaší angličtiny. Zde si můžete vyhledat seznamy škol a firem, které uznávají Cambridské zkoušky.
  7. Mají neomezenou platnost.

Zjistěte, jaká zkouška je ta pravá pro Vás. Udělejte si rozřazovací on-line test nebo se mi ozvěte a já si Vás prozkouším.

Share on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on Twitter