Nemáte čas docházet na kurzy? Pomůžeme Vám se samostudiem.

Pokud je pro Vás nemožné udělat si každý týden čas na jazykový kurz, ať už kvůli práci nebo péči o rodinu, tohle elegantní a levné řešení je pro Vás to pravé.

 

Co je jazykové koučování

Koučování si můžete představit jako osobního fitness trenéra. Probere s Vámi vaše cíle, sestaví tréninkový plán a jednou za čas mu předvedete, jak jste pokročili. Tuto metodu je ideální, ale ne nezbytné, kombinovat s nastavením cíle.

Jak to probíhá?

1) Otestuji úroveň vaší angličtiny.

2) Promluvíme si o vašich cílech a časových možnostech.

3) Vysvětlím vám jak funguje efektivní učení jazyků, na jehož principu je koučing postaven.

4) Vysvělím vám jak funguje koučing

4) Sestavím vám výukový plán přesně na míru.

5) Jedenkrát za měsíc se setkáme osobně a zkonzultujeme, co jste se naučili

6) Koučing postupně vyladíme tak, aby rostl s vámi a vy s ním 🙂

Co vám to přinese?

Už jste někdy zkoušeli samostudium? Pak jistě víte, že nejtěžší je donutit se každý den sednout si k práci. Když už si sednete, tak strávíte spoustu času přemýšlením, co se učit. A když už to vymyslíte, tak po pár týdnech zjistíte, že se točíte v kruhu a máte tendenci dělat to, co je pro vás jednoduché a příjemné a tudíž se zlepšení dostavuje velmi pozvolna, pokud vůbec.

Koučing vám pomůže překonat všechny tyto překážky a navích vám stanoví pevný termín dokončení úkolů. Jedenkrát za měsíc máte k dispozici 60ti minutovou konzultaci, kterou můžete využít buď jako konverzační hodinu nebo jako prostor k vysvětlení nejasností.

Co k tomu budete potřebovat

  • Přístup na internet, kde si můžete jazyk procvičovat
  • Pokud již máte knihu z jiného kurzu, budeme se snažit ji využít a pokud žádnou nemáte, doporučíme, která pro vás bude nejvhodnější anebo lze připravit program i bez knihy.
  • Otevřenou mysl, odhodlání a alespoň krapet silné vůle 🙂

Kolik to stojí?

První tři měsíce: 2990Kč/měsíc

Pokud budete pokračovat a plnit poctivě své úkoly tak se cena bude snižovat.

Měsíc 4 - 6: 2890 Kč/měsíc

Měsíc 7 - 9: 2790 Kč/měsíc

Měsíc 10 - 12: 2690 Kč/měsíc

Co je v ceně?

  • Sestavení osobního studijního plánu na každý měsíc dle potřeb studenta
  • Minikurz jak se učit a jak se motivovat
  • Konzultace 1 x 60 minut
  • E-learning, kde si budete procvičovat slovíčka a fráze
  • Materiály
  • Možnost zapůjčit si zjednodušenou četbu zdarma

Co studenti řekli o koučingu:

Pro mě je koučink, za třicet let, kdy se snažím naučit anglicky, jednou z nejpřirozenějších cest k zamýšlenému cíli. Najít si denně čas na poslech, četbu, test a napsání pár vět není lehké, ale neustálá, byť virtuální, podoba kouče je skvělou motivací zadané úkoly zvládnout. Protože málokdo dokáže vydržet s jakoukoliv pravidelnou činností bez onoho pomyslného "biče". Pro mně jím kouč- a můžeme mu říkat i trenér nebo učitel - je. A bonusem je, že kouč připravuje úkoly svému klientovi na míru.“ Mária Pfeiferová, redaktorka českého Rozhlasu

"Myslím si, že největší pokrok jsem udělala díky kaučingu, který mě motivuje k soustavné práci. Dostávám úkoly přímo na míru, každy den procvičuji jiné dovednosti a velký důraz je kladen na opakování. Úkoly jsou vyvážené tak, abych se zdokonalovala ve všech oblastech ( mluvnice, slovíčka, poslech, čtení ). Protože je kaučing “ušitý “ jen pro mě, poslouchám a čtu texty, které mě baví, zajímají a nebo je potřebuji pro svou práci. Je to radost a každý den se na tu malou chvilku ( 5,10, 15 nebo 20 min) moc těším🤩." Ivana Hrubešová, instruktorka jógy