Individuální online doučování všech školních předmětů na míru vám pomůže zvládnout školu a zkoušky levou zadní.

O nás

Doučko Jazykovka Krumlov vzniklo na jaře během prvního uzavření škol jako dobrovolnická skupina, která pomáhala dětem a rodičům s doučováním všech školních předmětů zdarma. K dobrovolnickému režimu jsme se vrátili i při  druhé vlně na podzim a budeme tak činit i nadále. V období, kdy jsou školy otevřené, fungujeme dle ceníku.

Služby

  • Doučování všech předmětů ZŠ.
  • Doučování vybraných předmětů SŠ.
  • Příprava na maturitu.

Jak funguje doučování

Doučování probíhá online, takže nemusíte řešit dopravu, otevírací dobu nebo prázdniny - vše záleží na domluvě mezi vámi a lektorem.

  1. Zadejte si požadavek zde do formuláře.
  2. Ozve se vám koordinátor nebo lektor a dohodne si s vámi  informační schůzku online, kde zjistí, co potřebujete probrat. Formu komunikace (Skype, Zoom, Teams nebo Messenger) si domluvíte přímo s vyučujícím.
  3. Zaplatíte fakturu, kterou vám vystavíme.
  4. Lektor si s vámi či se studentem domluví první doučování a můžete začít.

Naše filozofie

Věnujeme se principům Deep learning a snažíme se tedy, aby student danou látku plně pochopil tak, aby na svých znalostech pak mohl stavět dál a aby pochopil souvislosti.

Pořádáme i semináře Jak se správně učit, protože efektivní samostudium je základem.

 

Ceník doučování

 

Cena za jednotlivé lekce: 450 Kč za 60 minut.

Cena za balíček 5 x 60 minut: 2000 Kč

Cena za balíček 10 x 60 minut: 3700 Kč

 

Nemusíte pokaždé využít plných 60 minut. Lektor si povede záznamy a až se bude blížit konec předplaceného času, tak vám dá vědět.

 

Za nevyužitý čas peníze nevracíme.

 

 

Náš tým

V Doučku pracují lektoři, kteří milují vzdělávání, a proto budou pro vaše děti obrovskou inspirací a svým nadšením je přesvědčí, že i ten zdánlivě nejtěžší předmět je zábava.

Mám zájem o kurz